Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • q13579

    senior tag

    Sziasztok.

    Barátnőm porszívózott és állítása szerint ezután nem volt kép a monitoron, mikor bekapcsolta a gépet.. És igaza lett. A rendszer feláll (win bejelentkezőhangját hallani lehet), de kép az nincs. Szóval valami történt az integrált vga-val.

    Ezért szükségem lenne hirtelen, gyorsan egy vga-ra (gondolom ez a probléma...).
    A kritériumok:
    - 10.000 HUF alatt legyen
    - f1 challenge elmenjen rajta (van hogy el kell ütnöm valamivel az időt :)) )
    - halk legyen (chieftec házban van, ami rendesen leszigetel és a légy zümmögését lehet hallani a szobában, nem szeretném, ha a ventillátorra lennének figyelmesek).
    - PCI-E slotba
    Szóval teljesítményben legyen annyi elég, hogy pl mondjuk a BF2-őt bírja még el médiumon. (eddig követtem nyomon az informatika fejlődését, ezért is kérem most a tájékozottabb publikumot).

    Előre is köszönöm az ötleteket.

    Esetleg, ha Kecskemét környékén lenne valakinek használt darabja, ami passzol az elvárásokra, nyugodtan keressen meg PÜ-ben.

  • q13579

    senior tag

    válasz fagy53 #32627 üzenetére

    Hát bepróbáltam a bios resetet is, meg próbáltam már más kábelekkel is. (DVI csatlakozót még nem, de nem tartom valószínűnek, hogy ha sima vga-val nem megy, azzal majd fog).

Aktív témák