Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    válasz pigsty #23576 üzenetére

    Megvettem az ASUS VGA-t, amit nekem is többen javasoltatok, köszönöm még egyszer a sok segítséget.
    Elég jó, fele akkora, mint a TNT2, halk, 39-42°C körüli a hőmérséklete a gyári elemző programja szerint. Sajna a ventije elég egyszerű, szerintem 5V-os venti ez is, fekete-piros kábellel.
    Aquanál vettem, egy hét alatt hozták meg a raktárból, bár a webshop lapján az illusztráción aktív hűtés, venti nélküli nagy borda van, valóságban ez ventis.
    A nagy felbontású mkv-kat is folyamatosan, jól játsza.
    Egy a fura, mióta kicseréltem a VGA-t, olyan érzés a képernyőt nézni, mintha maszatos, homályos lenne, zavaró.
    Ha közelről megnézem, enyhe szellemképesség van, kb. 3-5 pixelnyi szélességben (800x600-as felbontásban,16/32 bites színnél egyaránt), jobb irányba, ha a monitoron mérem, viszonyítom. Főleg betűknél lehet észlelni a szellemképet. Ki/be kapcsolt simításnál egyaránt jelentkezik, tehát nem a cleartype tehet róla, monitorhoz (CRT, Samsung SyncMaster 750s) és katihoz is legújabb, Xp-s driver van felrakva. A házban nem ér semmi kábel, fémtárgy hozzá, a közelében sincs semmi zavaró forrás, az alaplapon kívül, PCI kártyák 2 bővítőhellyel lejjebb vannak.
    Fura, más ránézni a monitorra most. Mitől lehet ez? Tuning nincs, szellőzik a ház rendesen.
    Vagy csak beképzelem magamnak?

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Aktív témák