Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz kolopele #124218 üzenetére

    :Y á benézted az a minimum fps 30 :DD
    Nem tekertél bele mi?

    Ez amúgy az én tesztem pff szóval abszolúte hiteles .
    Még a legdúrvább játékmenwtben is amikor az autós résznél hasítok a főúton se zuhant be az fps vészesen mert 30 megmaradt extrém helyzetben.
    Beállítottam a ini vagy xml fájlban ne fárassza a rendszert fölöslegesen.

    Jah tényleg az autós részt se láttad a városban? Mert az városi a durvább szitu gta5ben.

    Játszottam azt a játékot komolyabb gépen is mert uhye fejlődök és tök ugyan az a kettő játékélmény nem kell ez a nehatív leszólás mert nem igaz.
    Akkori konzol szint grafikában.

    Amúhy meg direkt neked írtam hátha érted az akkori viszonyokat amik nagyon dúrvák voltak amdfunboyok miatt akiket nagyon utáltam mert többszöri kitiltást kaptam miattuk mivel nem lehetett különvélemény jöttek az amd 8magjával amit már tudunk hogy csak 4valós volt és mind gyenge magonként annyit tud mint egy core2duo
    Meg akkoriban amikor jóesetben kettőig eltudtak számolni a programok. Meg jöttek a world of tanks-al ami csak 1 magot használt akkoriban meg a többi netes színvonalú játék :C

    [ Szerkesztve ]

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

  • Noukoum

    veterán

    válasz kolopele #124218 üzenetére

    4gb rammal is megvan a 45-60fps. Igen nem ultra beállításokon. Az meg pláne nem igaz hogy egyáltalán nem lehet játszani 4gb rammal. Csgo Dota 2 LOL ezek kiválóan futnak ennyi memóriával. Ezek is játékok és többen játszanak vele mint egy metróval:)

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák