Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ST05

    őstag

    válasz vadallat88 #10425 üzenetére

    no problem :) csak én se értettem ,na közbe kivánsiságbol megnéztem az msi-ket

    7970: létezik referencia hűtös ( ez az ugymond kocka hütösök, általában kerülendő mert hangos,
    viszont van elönye is, hogy kifele fuj a házbol ,de talán akkor sem ajánlott )

    másik 7970: az a sárga fekete: lightninig, na ez biztos komoly kártya, és
    persze drágább igen lehet 10el ,akár 20 al is, de ilyen esetekben azért drágább, mert jobb tápellátás, jobb kondik, stb jobb hütés, én hasonló komoly kártyánál mindenképpen a jobbikat/drágábbikat választanám.
    én csak ezt a 2 öt látom msi-ben , a többi memoriában tér el ,nem 2gb hanem 3gb
    állitólag fullhd ben azért jól jöhet már a 3gb, főleg ennél a legerösebb karinál,, nézelődj melyik tetszik, esetleg 1-2 tesztet leirást elolvasgatsz ( én szeretek jol utánna olvasni, nem bánod meg, illetve nem fog meglepi érni vagy csalódás) és ha körülnéztél, napközbe irj be ide,( h mit ajánlanak, ebbe abba a tipsuba vagy árkategoriába) mert most nem nagyon vannak már ..

    sapphire már van 106 körül a 7970 2gb oc ,nemhinném h bármi baj volna vele
    7970 esek árában elején van, és szeretjük a spahhiret..
    azhogy oc ( ovelrclock vagy sem ) az amugy talán mindegy mert a simát is feltudod ugyanoda huzni )

    ami még szóba jöhet az asusok ,: ebbe majd az okosabbak segitenek ,mert ebböl tényleg van 2-3 nagyon egyforma, és nem mindegy melyiket választod, nemtudom miben térnek el ezek a DC2 es asusok....

    [ Szerkesztve ]

  • tixem

    addikt

    válasz vadallat88 #10425 üzenetére

    Ezt vedd

    kicsit drágább de tuti nem fürdesz be vele, és 3 évvel adják. Ennyi pénzért már szerintem nem mindegy hány év garanciát kap az ember a pénzéért. Szép és jó a saphhire ezt aláírom, de a 2 év 100k fölött véleményem szerint karcsú. Nem értem őket, kb a legmegbízhatóbb amd gyártó, akkor miért nem adnak többet :F

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák