Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz dchard #8552 üzenetére

    Szerintem a kérést a Flash SSD topikba írd, mert ide többnyire csak olyanok járnak, akik még csak venni szeretnének SSD-t, ott meg a tulajok fordulnak elő gyakrabban.
    Egyébként nem hiszem, hogy a gyakorlatban megéreznéd a V300 gyorsaságát, ha a 18% nem számít, akkor a 5K-s árkülönbség elég nyomós érv lehet.
    Jó , hogy kiveséztük ezt a V300 témát, legalább többet tudunk róla. Kíváncsi leszek a tapasztalatokra, bár ha nincs mivel összehasonlítani, akkor nehéz lesz ítéletet mondani, maradnak a száraz tesztadatok.

    (#8551) McCoy20: Szerintem #8506-tól olvasd el a hozzászólásokat, és máris tisztábban látsz, pont ezt a témát feszegetjük. Tömöríthető anyagokhoz kifejezetten ajánlott az SF vezérlő.

  • Coolmat

    őstag

    válasz dchard #8552 üzenetére

    Szia!

    Este tudok küldeni AS SSD tömörítési tesztet egy 120GB-os V+200-ról, addig is csak másfajta benchmark eredményekkel tudok szolgálni róla (de gondolom ilyeneket már láttál eleget): [link].

    Amúgy szerintem is túl van lihegve ez a 3000 vs 5000 írási ciklus dolog, mert átlagos felhasználással (itt arra gondolok, hogy nem több 100GB-nyi videót vág rajta az ember minden nap, de nem is tesz át mindenféle cachet a HDD-re) ki kell bírjon a V300 is legalább 5 évet, addigra meg hol lesznek ezek a meghajtók? :)
    Egyébként a Kingston HyperX is szerepel az első hsz ajánlottai között, pedig abból is már csak az újabb 3K változatot lehet kapni, úgyhogy ez nem lehet kizáró ok hogy a V300 ne lehessen ajánlott, csak még új típus, és nincs róla sok tapasztalat.

Új hozzászólás Aktív témák