Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnss

    veterán

    válasz wakh #3418 üzenetére

    Szívesen, ha van még kérdésed, nyugodtan tedd fel.

    zeorsdfd: tehát így nézne ki a helyi hálód: WAN->router->proxy->switch? Szvsz megoldható a helyi háló, max. a proxyn kell szöszölni egy keveset. Nekem a Linksys WRT54GL vált be eddig a legjobban, hozzáteszem az open source miatt, ugyanis nem gyári fw fut rajta. Talán egy N-es router a nagy lefedendő tér miatt? Ezzel meg a már leírt "probléma" jön elő, a nem végleges N-es szabvány. Én elgondolkoznék azon, hogy a routert a switch után kötve oda raknám, ahol a legvalószínűbben a legtöbb W-LAN kliens lesz.

    asadasad22: lehetséges, hogy a 160N a WRT szériára épül, és csak kisebb ráncfelvarrásokon ill. az adó-vevő modulja esett át cserén.

    Balli: kvázi minden W-LAN router 4 LAN porttal rendelkezik, első pont kipipálva. Mielőtt tovább mennénk kérdés, hogy mennyi pénzed van routerre. A PS3 kompatibilitást nem tudom garantálni, mivel nincs ilyen eszközzel tapasztalatom, olvass bele PS3 fórumokba, remélhetőleg találsz gyakorlati tapasztalatot router vs. PS3 viszonylatban. A 10Mbps WAN sebesség és a "kódolhatóság" megint csak széria felszerelés. Bár "kódolhatóság" alatt nem tudom mit értesz, gondolom WPA, esetleg MAC címre szűrés.

    róland: D-Link DNS-313 custom torrent klienssel. Az MSI Wind szép és jó, de közelről szemlélve, kipróbálva - nekem - nagyon nem szimpatikus, kicsit billentyűk, könnyen félrenyomok, pedig nincsenek mamut ujjaim. Viszont nagyon jól jönne néha, pláne ilyen méret és súly mellett.

    kiviszem: először tisztázzuk, hogy a nyomtatót a routerre akarod csatlakoztatni, vagy a helyi hálózat egyik tagjára (értsd PC-re). Ha multifunkciós géped van, egy "mezei" print szerverrel nem tudod kihasználni a lapolvasó funkciót, stb. oda drágább eszköz kell.

    "Ép hardverben ép szoftver..."

Új hozzászólás Aktív témák