Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz memorix #101771 üzenetére

    Az első benyomásom az, hogy erre ráfaragtam.

    Én ugyanis kifejezetten a VLAN miatt vettem meg, ugyanakkor a Merlinre is szükségem van.

    Továbbá erősen aggaszt Merlin álláspontja, amely szerint a 3.0.0.6-ra azért nem épít, mert az nem elég stabil.

    A következő benyomásom az, hogy ez a RoG GUI valami rettenetesen csicsás. Nekem kimondottan bántja a szememet, nem tudom, hogy a rendes AsusWRT-t miért kellett így szétzilálni.

    Egyelőre itt le is állok, mert ma este szükségem van a netre (holnap vizsga). Úgyhogy majd később, éjjel telepítek.

    A router egyébként jó nagy. Az antennák felszerelési módja kicsit suta, de ezt talán elég egyszer megejteni. Az RGB RoG embléma a tetején nekem túl sok (úgy általában viszolygok ettől a díszkivilágítós őrülettől), de elvben ki lehet kapcsolni.
    Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy a falra rögzítést komolyan gontolták-e. Egyrészt, mert baromi nagy a hézag a kulcslyuk-felfogatások és a falsík között, másrészt mert ha a ház függőleges felületre fekszik fel, akkor nem igazán állíthatók az antennák optimális helyzetbe.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák