Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • knbs

    senior tag

    Aki elegge benne van a temaban leirhatna,hogy mi kerul egy 160 colos vasznon 1200 euroba? Meg nem is motoros, semmi extra (legalabbis nekem hozza nem ertonek). Ilyen speci anyagokat hasznalnak fel, vagy mibol all ossze ez az ar?

    Sajnos mostanaban nem all modoban megnezni vetitovasznakat egymas melett, akinek volt ilyen lehetosege, elmondhatna nagy vonalakban honnan indul a jo vaszon, mi az ami mar csak paraszt vakitas mi az aminek az ar/ertek aranya jo.

    Egyre tobbet nezegetek, es most nezem hogy ez meg csak a jeghegy csucsa... itt a hatar a csillagos eg. Van erre valami arany szabaly, hogy mondjuk egy 5000 euros projectrohoz ne vegyel 200 euroert vasznat es mindez forditva?

    Igazabol szeretnek egy full HD projectort venni, meg a projector araval meg is bekelnek, de latom hogy meg1x ennyibe kerul egy vetitovaszon hozza. Igy mar mindjart mashogy szamol az ember.

    Valaki el tudja mondani mi a kulonbseg egy Epson TW3200(kb. 900 euro) es egy TW6000W(1500 euro) as kozott. Az atlag ember szamara Full HD tartalmak nezese, teszem azt konzolos jatek kozben. Termeszetesen a 3D-t leszamitva.

    Olyan kar, hogy nem tudok megnezni parat, legalabb lenne az embernek valami kezzel foghato a kezeben, hogy jobban lassa a kulonbseget egy ezer es egy 5ezer euros szett kozott. (nyilvan tudom, hogy van jocskan kulonbseg csak jo lenne latni ugyan olyan korulmenyek kozott ez mekkora)

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

  • knbs

    senior tag

    válasz yodamastah #5002 üzenetére

    Kedves mester :R
    Nehogy felreertsd nem meg kerdojelezni akarom a tudasod, sokat olvasom a topicot es a hozzaszolasaid mindig pozitiv/hasznos infokent tartolodnak el bennem ebben a temaban.

    Ez a fal szine tema piszkalja a csoromet picit. Nalam feher minden(amolyan fekete/feher koncepcio, falak feherek butorok feketek), tehat nalam is ajanlatos lenne szurke vasznat venni a feher helyett?

    Igazabol mennyire lenyeges ez? Tudom fekete nyilvan a legjobb,de most nem mozit szeretnek epiteni hanem, hazi mozit aminek vannak korlatai es ez sok lakasban pl. a feher fal szine es az hogy a projektor es vaszon a nappaliba kerul es nincs egy kulon terem fentartva a mozinak.

    Szerintem sokan tanulnak itt toled koztuk en is meg teszed a kedvemert(tudom ez szakmai forum) ,de ha legkozelebb ilyet irsz: "A sotet falak nagyon sokat szamitanak sajnos" hozzatenned mondjuk tudom is en, azt hogy: az igazi mozi elmenyhez akkor halas lennek.
    Csak meg mielott barki nekialna sotet szinure festeni a nappalit, holott azert valljuk be nem annyira fontos ez egy hazimozihoz. SZERINTEM persze en nem vagyok guru, de elnezve ezen videot 0:35 mp-tol
    nem 20 filleres szettek vannak a kepeken es ha jol latom bar lehet csal a szemem, de en egytol egyig feher falakat latok.

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

  • knbs

    senior tag

    válasz yodamastah #5010 üzenetére

    Ja ezek a belinkelt szoba kepek mind elrontott mozik

    Vicces, de tenyleg. Semmi reklam a videot en is csak ugy talatam de elviekben amolyan referencia kepek egy cegtol.

    Na most mennyire profi egy ceg, ha kepes tobb millios szettet telpiteni valakinek es nem vilagositja fel a kedves vevot arrol, hogy ha feheren hagyod a falakat akkor nagy BAROM vagy.... vagy valami ilyesmi.

    Ha teszem azt lenne ennyi penzem, hogy profit hivjak hazimozit epiteni, es azt mondja na 3 millio itt a vaszon projektor hifi cucc hozza, de at kene festened a falakat feherrol legalabb sotet bordora vagy barmi masra, biztos megteszem, hisz kiadok 3 milliot a cuccra azt mondja a profi,hogy at is kene festeni(ami kerul par tizezerbe) es nem csinalom meg... :W eleg butan hangzik.

    Nem akarok ezen lovagolni, lehet pont a legrosszab peldat kaptam el yotube-rol ;]

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

  • knbs

    senior tag

    válasz epzon #5016 üzenetére

    :C pontosan igy van!

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

Új hozzászólás Aktív témák