Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    Sziasztok.
    Egyre gyakrabban fordul elő, h. szükségem lenne egy nyomtatóra. Nem azért mert lusta vagyok elmenni 57m-t a nyomtatóboltig, hanem mert "most kell, és azonnal." Volt már nyomtatóm, (több is) úgy beszáradtak, h. kisbaltával kellett felnyitni a fedelüket. Szeretnék egy nagyon mérsékelt árútól valamivel olcsóbb nyomtatót, amivel adnak kb. 50l festéket, h. a hátralévő életembe ezzel már ne keljen bajlódnom. Sose romoljon el, ha mégis akkor a support legyen olyan jó fej, h. tegnap küld egy vadi új másikat 2 szinttel fentebbről, mellé kárpótlásul részesedést kínál a cég részvényeiből, és persze sose száradjon be akkor se ha 15 évig nem fogom használni egyszer sem. A még fel nem talált wifi 150 extraplussz+ legyen a kapcsolódása mindenhez. Is! Mivel gyengül a szemem legyen egy 75"-os érintő kijelzöje is. Nem, nem is lesz jó az érintős, gondolatolvasóst akarok! Az se baj ha megszerkeszti a doksit vagy amit nyomtatni akarok.
    Szóval fogalmam sincs milyen lenne számomra az ideális nyomtató. Ami biztos, h. nem akarok nyakig festékes lenni patroncserénél. Nem, egy icipicit sem akarok. És kell a wifi, telóról is menjen stabilan. A papírra az kerüljön amit a monitoron látok bagy ami az eredeti ha copy-zok. Nem fogok sokat nyomtatni, talán évente 20-30 lap de lehet túlzásba estem picit. Azért nem gondolkodnék lézerbe mert előfordulhat h színest kell nyomtatni az meg baromira drága. Fényképnyomtatásról annyit, h. egyszer felbontottam az egyik géphez kapott két féle fotopapírt, de eltünt a keret amibe bele kellett volna rakni így nem lett belőle semmi felhasználva. Emlékeimben mintha lett volna olyan tintasugaras ami a patronba volt építve a fej. Ha beszáradna mégse kellene kidobni a gépet. Persze drágább de sebaj. Pénz a legkevesebb. És igen a szkenner is jól jöhet mert ez a telefonos scan valami ocsmány egy dolog hiába a 100.000.000 megapixel. Köszönöm előre is a türelmeteket.

Új hozzászólás Aktív témák