Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    Hello!
    Dell XPS l421x és l321x típusoknak nagyjából megfelelő 13"-14"-os notebookok érdekelnének más gyártóktól, abból az időszakból (~2012-től, max. 100.000 ft-ig)
    Sajnos nem igazán ismerem a laptopokat, nekem ha volt is, mindig dell, de inkább épített asztali pc.
    Nekem van jelenleg egy l421x, amit nemrég vettem remek áron itt aprón, super masina, de a feleségemnek is nagyon megtetszett :K azóta vádászok hasonló hirdetést; kinéztem neki a kistesót (l321x) mert ő tanár és többet hurcolná, de ezek nagyon ritka típusok ahogy nézem, ebayen is alig van normális hirdetés, ami meg szép az szerintem túlárazott, vagy postával együtt már nem éri meg stb.
    Szóval körbe néznék addig is más gyártók háza táján, tudnátok ezek alapján ajánlani néhány modellt/szériát?
    (2009-2010 Macbook pro 13"-akat néztem, de nincs bennük usb 3.0 sajnos, illetve talán inkább win kéne, ezt még eldöntjük)
    Csupán irodai munkára kell, netezésre, full hd youtube-ra, filmnézésre, de vannak olyan alapvető igényeim, ami tudom, hogy kell egy fürge géphez;
    Fontos szempontok:
    elegáns, letisztult fém ház
    usb 3.0
    világítós bill., külföldi is lehet
    min. 120gb ssd (nyilván ki tudom cserélni ha mondjuk HDD-vel hirdetik) :D
    min. 4gb ram (nyilván tolok bele még 4gb-t) :D
    min. 2 magos cpu, ha lehet 4 szál
    vga vagy hdmi port
    ha van ODD az nem baj
    50.000-90.000 ft között

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák