Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz KriMes25 #129504 üzenetére

    Nem maga a ház a gond. Azok ritkán esnek szét. A gond a kettő közötti kapcsolat.

    Nyilván bomba ötlet a hajtogatás. Meg tapicskolás is. Atyaég, minden egyben. Ha még hardver is van benne akkor igazi csoda. Na vajon miért van laptopom, tabletem és asztalim is. Pedig én próbáltam, volt itt nagy tablet dokkal, hajtogatás, üzleti forgatós csoda, billzetes tab, amit akarsz. Ezek öszvérek. Nekiállsz izomból tartalmat gyártani megpusztulsz. Nekem a tapicskos csoda után konkrétan 2 hétig ment a napi 4-5 kenegetés Fastummal, mert úgy begyulladt az ujjam az idióta használás miatt. Ezek videóban jók, 10 percig jók, plakáton jók. De próbáld ki ha bejön, bejön.
    Én ha tehetem laktársakkal és családban szoktam tesztelni ezeket, hogy én vagyok-e a hülye. Általában én vagyok, nyilván, legalábbis fórumon. T100 tulajok anno ripityára szedtek, hogy márpedig ez a vas aztán bírja, patent, sőt, a fotóbolt is hasít. Igaz, hogy tesóm 3 perc után visszadobta, hogy ez szemét, anyám meg nézett, hogy akkor ez most lefagyott vagy mi? Pedig ők aztán elég alap dolgokra használták azt is.

    Szumma: tényleg nézd meg, ha jó, dönts úgy, én biztosan nem tudom ajánlani a papírcsákós gépeket.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz KriMes25 #129506 üzenetére

    Amit írtál az egy mai integráltnak sima.

    13-14"-ban E5470-et egész korrekt konfigban megkapod már, az ahogy nézegetem szerintem lefedi minden igényedet és kapsz 3 év helyszíni garit amit vihetsz pár országba is. De ezt infózni kell mindig.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák