Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz arnyjaro #165521 üzenetére

    Ha válaszolok rá és azt mondom, hogy nem tudok olyan gépet, amit napi 10-szer kinyitva nem fárad el 3 év alatt-->azért megy az anyázás.
    Ha nem válaszolok, mert hátha jön nálam valóban okosabb és ír valamit, de ilyen nincs-->azért megy az anyázás.

    Itt sosem lehet nyerni :B Aki olyat tesz fel amire tudok egy biztosat mondani vagy egy sort amiből szemezhet, arra azért írok, bár újfent megyjegyzem: ez egy abszolúte ingyenes platform, és mivel nekem jelenleg a nem éhendöglés és anyám konyhájának építése az elsődleges, nem nagyon tudok fél órát egy kérésre rászánni, amihez pörgetni kell az árukeresőt meg a scripteket ezerrel, hogy épp mi fér bele, ami rakin is van.

    Amúgy az M1 Air nem feltétlen rossz választás, tartóssága kérdéses, maga a vas viszont rendben van. Igaz, az ára is csípős. Nagyon mellé nem nyúltál, zsanérhibák/bezelrepedések mac fronton ritkák és sajnos az van, hogy ilyen hibákba lazán belefutsz 300k körül is. Lásd kalandomat az 5490-es Latival, amit esetleg vehettél volna, de típushibás :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz arnyjaro #165523 üzenetére

    Kihaltunk :P De tényleg, szinte mindenki pályát módosított, készített egy családot pár gyerekkel, olyan körben mozog, ahol egyszerűen összeférhetetlensége van és emiatt dobta a dolgokat vagy csak annyit dolgozik, hogy nincs rá idő. Én az első és utolsó keveréke vagyok, megy még a dolog, de nem fő munkaként, hanem csak az egyik munkaköröm lett a notis bíbelődés.

    2-3 éve tengernyi időnk volt erre is. Megöregszünk lassan, na :))

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák