Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz Tikakukac #87430 üzenetére

    Nem hiszem, hogy mind fos lenne, de ha igen, akkor ez valszeg valtozni fog, semmi akadalya nincs, hogy barmiben rosszabb legyen, mint a kisebb felbontasu panelek.

    Ha tetszik, ha nem, az, hogy egyertelmuen kiveheto pixeleket bamulunk egy monitoron, eleg nevetseges dolog. Faraszto, rossz a szemnek, es egy olyan kompromisszum, amire manapsag is edes keves szukseg van, a jovoben pedig egyre kevesbe lesz.

    Egyebkent tudtommal a windows API szinten mar egy ideje lekezel mindenfele dpi-vel kapcsolatos dolgot. A problema a legacy appokkal van, amik ezeket sokszor nem, vagy rosszul hasznaljak.
    Egyebkent egy szoval nem mondtam, hogy windows-al hasznalnam. Ott van pl az ubuntu, es ezer masik disztro, es kulonbozo os-ek, amik egyre jobban kezelik az ilyen dolgokat.

    Az osx pedig szerintem - eltekintve nehany eleg specifikus munkatol, ahol oriasi divatja van - a legtobb munkara szerintem rosszabb, mint egy windows, ugyanazt a munkat korulmenyesebb ott megcsinalni. De ez szemelyes preferencia, errol ne itt nyissunk vitat. De az biztos, hogy soha az eletben nem vennek mac-et, ha nem lehetne mas OS-t ratenni. Amugy sem vennek, de akkor foleg nem vennek :)

Új hozzászólás Aktív témák