Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Pocok256 #50607 üzenetére

    ;] Egyre öregebb vagyok, na...
    De komolyan, meló mellett sokszor örülök, hogy élek, meg erre is kell pénz, arra is kell, így egyre kevesebb idő meg pénz jut a kütyüknek. Meg tényleg, jelen pillanatban tök jól kiszolgál ez a kis Dell is, nem érzem úgy, hogyha jövő hónapban megjelenik az Y520p (fiktív név, nem tudom mi lesz az utód neve) olcsóbban, még erősebb hardverrel, akkor rohannom kell megvenni, mert hát milyen az, hogy nem veszem meg a legújabbat. Meg ott van asszony is, aki szintén örül, ha kicsit lenyugszok, és megmarad nálam egy gép hosszabb ideig (ha nincs saját gépem, akkor mindig kisajátítom az övét, és így igazából ő marad gép nélkül - tudom, önző vagyok, nem tudok mit csinálni :D ).
    Lényeg, hogy végül a 7537 nagyon bejött, pedig volt vele szopás is (de ezt te jól tudod).

    brumi1024: ezzel nem fikázni akartam az apple-t, tényleg nem, csupán egy példát akartam hozni arra, hogy nem mindig dönt az ember ész érvek alapján. Írhattam volna valamilyen méregdrága ultrabookot vagy üzleti gépet is.
    Az meg, hogy nem tart örökké, sajnos örök igazság. De azért remélem, hogy legalább 1-1,5 évig nem jön rám a cserélhetnék ;]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák