Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ispy #47518 üzenetére

    Nyilván sokan nem kedvelnek azért mert elég nyers vagyok, szögezzük le.
    Nálam legutóbb úgy ment, hogy fejhallgatót akartam venni és tök hülye vagyok hozzá. Írtam kaptam egy nekem nem tetsző dolgot. Bementem melóhelyre kipróbáltam amit mondtak és leesett, hogy tényleg hülye vagyok hozzá. Onnantól nálam szent írás volt amit mondtak, cáfolták, hogy értek hozzá, tehát valóban hülye vagyok. Megfogadtam amit mondtak, elmentem vettem és tényleg jó. Konstatáltam, hogy még mindig nem bírok a véremmel és azért is okosabb akarok lenni, pedig már ebből ki kellett volna nőnöm.

    Az a nagy igazság, hogy az emberek nagy százaléka atomsík a legtöbb témában hacsak nem direktben ebben mozog/dolgozik. És okés, ne fogadjon meg mindent, ne menjen vakon valaki után, de a tutiság az az, hogy ha visszatekintek azokra a tuti bizniszekre amikor nem azt vettem/úgy csináltam ahogy a tapasztalt rókák mondták szoptam. Nagyon. Forintosítva szerintem hasogatok 1 milla felett, és ez csak tanulópénz volt.
    Van aki eljut oda, hogy elmondja valóban sz@r lóra tettem, van aki pedig annyira meg van győződve arról, hogy jobban választott, hogy tényleg elhiszi és tökre megnyugszik. Nem kell velem egyetérteni ez az én meglátásom.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák