Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Tanisz #160446 üzenetére

    Ha tényleg csak annyit csinálsz, amit itt írtál, akkor nem vágom miért nem elég az U-s proci. Nekem egy 7490-es lati van, a hangját sem hallani soha, de ez bőven nem 1m kategória, hanem kb. a fele.

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • hallador

    addikt

    válasz Tanisz #160446 üzenetére

    Na várj nem nem akar throthlingolni, hanem annak a processzornak az alapfrekvenciája eleve nagyobb 700 MHz-el. Mint a 8550-é. Ez az egyik, a másik, hogy ezek a dellek ahogy írod is úgy melegszenek, hogy nyomot hagy az ember combján. Szóval H-s processzort ilyenbe tenni az elég gáz.
    De ha eleve neked H-s processzor teljesítményre lehet szükséged, akkor mit szeretnél egy ProBook-tól?

    Az intel processzorok 28 sec után leszabályoznak, ha azt érzékelik, hogy túlterhelik. ANálam 2,5 éve megy a ProBook Linux Mint-el. És nem nagyon lassult be eddig ennyire.

    Sajnos abban igazad van, hogy a G5 széria a ProBook-ok leggyengébb minőségű verziói voltak.

    Írtad, hogy 6 vagy több hónap múlva elvitték a szervizbe a gépet, és azt mondták nem volt koszos? Nálam 3 hónap múlva kifújva ömlik belőle a por. És a G5 ugye nem bontható, azaz nem lehet csak úgy hozzáférni a Ventihez, mert be van építve, mint pl a G6/7 esetében. Kifújni ki lehet azért.

    Nekem is nyitva van sok esetben 10 - 15 böngésző ablak, vcenter oneview vmware oldalak, meg hp letöltés és hasonlók. Mondjuk én munka közben nem Youtubozok az igaz, de nekem soha nem állt meg a gép, meg nem lassult ennyire. Akkor ott valami baj van, vagy csak a felhasználói szokások mások.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák