Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    Sziasztok!

    Nem igazán vagyok otthon a laposok világában.
    Alaphelyzetben asztali gépet szerettem volna, de az idő is sürget, illetve elég kétlaki életet élek, ezért kellene valami ilyesféle alternatíva.

    A szempontok a következők:

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    - Minél előbb.

    (2) A gépre szánt összeg forintban?
    - 200K lenne a plafon, de inkább legyen olcsóbb.

    (3) Felhasználás?
    -Vegyes felhasználásra kellene.
    Túlnyomó részt internet és multimédia(zene, filmek), egyre többször kép és videószerkesztés...

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    -...emellett ha időm engedi, akkor játék is.
    1-2-3 éves játékok high-max grafikán (de nem fullHD-ban)

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    ~17" és fontos lenne, hogy színhű legyen nagy betekintési szöggel. Matt jobb lenne, de ezen nem fog múlni.

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    - Annyit lesz hordozva, hogy jelenleg Pesten dolgozom, de Somogyban lakom, de ahol használom az általában fix helyen lesz.

    (7) Operációs rendszer?
    - Oprendszer nem kell.

    (8) Tárhely mérete és típusa...
    - Optikai meghajtóra nem feltétlenül tartok igényt, 1TB tárhely nem ártana, SSD nekem utólag beletéve is megfelelne.

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények?
    - Legyen teljes billentyűzetes(numpaddal)

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
    - Csak új gép jöhet szóba,mert lehet, hogy részletfizetős móka lesz..pont azért,mert sürgősen kellene(és most pont nem ilyenekre gyűjtögettem)

    Lehet,hogy így kicsit meredek, hisz ahogy néztem a jobb vasakért őrült pénzeket kérnek.
    Eddig egy 1155-ös i3-mal, 4GB rammal, 1GB-os VGA-val szerelt asztali gépet használtam SSD-vel, ami kicsit meg volt tuningolva, de nagyrést kielégítette az igényeimet.

    Ha azt a szintet meg tudnám ütni,már annak is nagyon örülnék.

    Előre is köszönöm a segítésgeteket. :R

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák