Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok

    van egy közel 6 éves Lenovo TP R500 asom. Asztali gép helyett vettem anno. Sokat kibírt szeretem. Már csak kb 10-20 perces x-edik próbálkozás indul el (fan error) gondolom egy alapos tisztítás vagy csere segítene. De ettől függetlenül is jó lenne egy frissebb gép ami ugyancsak kiszolgálna majd még 5-6 évet.

    1-2 hónapon belül? (még idén) kéne
    Maximális keretösszeg Ft-ban? ~260 e Ft környéke
    (Általános asztali gépet helyettesítő, net, HD filmek, néha játék (stratégiai pl heroes of might and magic öbb asztalos onlinepoker.
    A minőség talán egy picit jobban számít, de évek múlva se számítson elavultnak/gyengének. Ezért -bár csak otthoni privát használatra szánom- strapabíróbb üzleti gépben gondolkodom.
    Ha van rá opció akkor SSD preferált de nem mérvadó pár év múlva talán ki lehet cserélni jó áron nagyobb ssd-re a hdd-t
    15,6"/FHD/matt, dedikált memóriás
    Notebook tömege? nem számít
    Operációs rendszerrel vagy nélküle?nem számít
    Min. 500 GB, min 8 Mb RAM, optikai jó ha van de nem létkérdés, max utólag external.
    HDMI legyen min, 3 USB port, trackpoint :)

    Maradtam a bevált márkánál, és legtöbb szűkítés után is ugyanaz jött ki:Lenovo ThinkPad Edge E540
    [link]

    Viszont furának/szomorúnak tartom hogy mikor az előző gépet vettem kb ugyanennyiért akkor az még középkategóriának számított, viszont a minap olvastam hogy ez az E-sorozat már csak belépő szint.

    Van pro-kontra? ezzel kapcsolatban?

    egyébként neten találtam hasonló árban gyártó által felújított (vevő indoklás nélkül visszahozta) fullos
    Dell Precisionokat amik jóval erősebbek és ha jól tudom pár kategóriával magasabban csücsülnek, lehet ezekre le kéne csapni?

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák