Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    Sziasztok!
    Ismerősnek kéne laptop:

    (1) Izgul, hogy mielőbb megvehesse, szóval mondjuk a héten.
    (2) 140k, ha annyira megéri egy adott darab, akkor nagyon max 150k
    (3) Otthoni általános felhasználás, netezés, office, multimédia + néha a 8 éves kölök rászabadul egy-két ilyen star wars-os játékkal, de ezeket már a jelenlegi AsRock ALiveNF7G-FullHD (NVIDIA GeForce 7050 PV / NVIDIA nForce 630a) is elviszi so-so, nem ez a fő szempont, nem kell dedikált GPU.
    (4) Játékra tehát minimális szinten lenne csak használva, ami 3D-t a mai CPU-k tudnak, az elég kell legyen szerintem.
    (5) Nem kell csúcsteljesítmény (az majd lesz egy ssd-vel ;]), tehát inkább a minőséget mondanám elsőnek. Azért ha lehet ne pentium proci legyen benne.
    (6) Igen, legyen lehetőség SSD-re. Akár az ODD helyére HDD caddy bevetésével, akár mSATA-val.
    (7) Méretben a mainstream 15" megfelel, felbontásban viszont örülnénk ha a tucat-1366x768-ról eggyel sikerülne feljebb lépni az 1600x900-ra, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez nehéz ügy lesz..
    (8) Tömeg nem igazán szempont, nem kell hogy extra könnyű legyen, de túl nehéz se legyen nyilván.
    (9) Oprendszer nem kell, már van, köszi.
    (10) HDD-re nincs különösebb megkötés, 500GB szerintem bőven megteszi. Optikai meghajtó nem létszükséglet, illetve lásd még a 6-os pontot.
    (11) Különösebb extra kívánság nincs. Azért egy webkamera férjen bele. Numerikus billentyűzet nem létszükség.
    (12) Nincs cpu/gpu igényes alkalmazás.
    (13) Túl sokat nem keresgéltem még, ezt a Lenovo G510-et szúrtam ki eddig, de az amúgy milyen dolog az már, hogy nincs a felbontás kiírva?! :((
    (14) Alapvetően újat szeretnénk venni.

    Előre is köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Új hozzászólás Aktív témák