Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alien13

    tag

    válasz Tikakukac #61415 üzenetére

    Értem én... Mindig kellene a több pénz, de nincs. Ma bementem helyben két szerviz-szaküzletbe (nem zug, belváros közepén médiások által ajánlott boltok). Konkrétan a T61-re mint típusra és a DDR2-re mint memóriára kérdeztem rá. A T61-re mind a kettő azt mondta, hogy az egyik legsikerültebb Lenovo, használtan is jó vétel. A DDR2-re meg az egyik azt, hogy tökéletes, a másik meg azt, hogy jó, esetleg később lehet bővíteni, ha több anyag tárolására van igény. Innentől nem értem. A T61-et a használt-teszt alapján választottam, az összes szakszerviz plusz a számítógépes guru oktatóm is azt mondta, hogy jó választás. Az egyik szakszervizben azt is hozzátették, hogy egy baj van velük: keveset látnak belőle, ritka, mint a fehér holló, amit javítani kell, max. eladni viszik be olyanok, akik fejlettebbet szeretnének. Azt is hozzátették, hogy a legnagyobb forgalmú gép, ha kapnak, azt pár napon belül el is viszik. Annyira xar azért nem lehet...
    Konkrétan mi a gond vele? Az Nvidiás videokártya elfelejtve, amit kinéztem, abban más van, azt megértettem. Mi még a probléma a géppel? Írod, hogy adódhatnak dolgok... Sokat tanultam itt a fórumon, de csak úgy tudok tanulni, ha oktatnak...

    [ Szerkesztve ]

    Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

Új hozzászólás Aktív témák