Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Crafter32 #60419 üzenetére

    Hacsak éppen nem vagy abban az anyagi helyzetben, hogy 2 kis hangszóró miatt vegyél 2-300k-s gépet, akkor nem feltétlen emiatt nézelődnék. Volt nekem is Altec és jól szólt, de ettől még az a gép sem lett jobb, max ha zenét akartam veretni spóroltam egy jacket...hát na.

    Lehet bajod bizony. Az alap kijelzők nagyon durva kivételektől eltekintve mind khm rosszak.

    Anyámat sem zavarta. Így simán bevert 1.5 év alatt egy 10k-s telefonba 35k-s javítási díjat apránként. És ott messze nem nem volt driver, gari és egyéb muszáj dolog. A korral a tapasztalat is elviekben megjön lassacskán, erősen javaslom átgondolni a ragaszkodást. Felsőbb kategória nem lehet rossz, de ilyen belépő az kukás, pláne ha vársz is valamit tőle.

    negyedes: Tuti, a jelenlegi paletta ilyen 250 ropi alatt egy nulla. Kb. Elég sokan érezzük, hogy menni fog a Toshi a Samu meg a Sony után. Ilyen gépekkel sokat nem fognak elérni az fix.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák