Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diniboy

    aktív tag

    Köszönöm mindenkinek a segítséget , és a javaslatokat, 2 hónapos töprengés után végre béke honol lelkemben :))
    Dell 3537 (i7 4500u , 8850m) lett végül, 190K alatt a Szalonból Borote segítségével. Bár annyira nem vagyok elragadtatva a kasztnitól mint sirszevenap , de megteszi , az Asus x59sl után elég stabilnak tűnik-remélem ez is kibír nálam ugyan annyi időt :B 1-2 helyen van némi rés az illesztésnél, de nem vészes- pl a ledeknél be lehet látni ha nagyon kukucskál az ember, de alapvetően korrekt .
    Szerencsére elég igénytelen vagyok kijelző téren, nekem tökéletes a HD panel is benne (direkt nem a FHDra mentem , oda szerintem ebben a kategóriában jóval erősebb vga kellene) 1 nap után még nem érzem szükségét hogy lecseréljem miatta a gépet :DDD
    Ellenben a bad juju bejött itt amire pár ember figyelmeztetett , win 8.1el és a dell honlapjárol letöltött driverekkel a Diablo 3 1 fpsel megy , már menüben is csak 10 van,-nativ felbontás, minden minimum. :D
    Energiatakarékos módban indítva a procin 30+ fps , egyértelmű meghajtó hiba lesz, majd megnézem másik driverrel, hátha.. mellesleg ez nagyon érdekes , mert Notebookchecken pont van tesztelve vele a 8850 és ott ultrán is 40+ fps
    Wow meglepően jól megy , nagy szerencsémre. Idő hiányában más játékot még nem sikerült kipróbálni, majd holnap éjszaka ;]

Új hozzászólás Aktív témák