Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formula01

    aktív tag

    válasz Thommer #177317 üzenetére

    A Legion 5 és 5 Pro-ban nincs VC hűtés, csak 7-ben, 2023-as modelleknél már abban sem mindben.

    Szerintem 600k alatt játékra hazai forrásból ez a Legion 5 Pro a bestbuy 559e Ft-ért Ryzen 7 5800H+RTX 3070-el. Ha nem otthon vennéd azért vannak jobb ajánlatok.

    Viszont ha 80%-ban fejlesztés lenne a laptopon és erre a laptop billentyűzetét használnád, javaslom, ha van lehetőséged, próbálj megnyomkodni élőben 1 ilyen, vagy hasonló gépet.

    Én pár napja vettem egy Legion 7-et, nem épp a billentyűzete szerintem a legnagyobb erénye, nem tudom, ez az 5 Pro esetében mennyiben másabb.

    Erősebb cpu/gyengébb gpu vs. gyengébb cpu, erősebb cpu kérdésben ha fontos a játék mindenképp az erősebb GPU-t választanám.

    Ha a programozás a prioritás, akkor viszont neked kell tudni, hogy szükséged van-e arra a teljesítménytöbbletre, amit egy 5800H-hoz képest egy 12gen i7 adhat. Mondjuk amennyiben a programozás a prioritás, és nem csak hobbi/tanulás, hanem kenyérkeresés szinten, arra lehet nem gamer laptopot választanék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák