Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    (#121) Borote: Köszönöm, megtaláltam! Be vannak állítva előre, h melyik progi mit használjon, a chrome pl integrálta, a játék meg optimális választásra volt beállítva :B

    (#122) fateless: :B Majd tapasztalásokat osztok :)

    Hogy ne csak off legyek: Aki i7 es prociban gondolkozik, tényleg hallgasson a topic "fő tanácsadóira" :), ha csak nem állandóan videót renderer felesleges. Ha valaki játszani akar, az i7 est ugyan nem mértem még pontosan, de jó ha 50% körül használja. Egyéb progik esetében is egyértelműen a hdd a nagy visszafogás (pl videó szerkesztésénél, amire én azt írtam, h szerintem a proci a legfontosabb, igazuk volt az ssd harcosoknak, tényleg az a gyenge pont ott is).

    Szóval a lényeg a lényeg, i5+ssd különleges felhasználási területektől eltekintve tökéletes mindenkinek mindenre. (mondom video renderelés az viszont brutál jó az i7 el :Y :) én is az FHD miatt választottam csak az 7es intelt, i5 el nem volt FHD.)

    Viszont ugyancsak ide tartozik, ha valaki fhd és hd+ között vacilál ne tegye, egyértelműen FHD.... nagyon szép képe van, általános használatkor is nagyon jó, amennyit meg torzít a játék amiatt,h nem natívban van a felbontás, az elhanyagolható hátrány a többi plussz mellett (szerintem, ha valakinek nem a játék az abszolút elsődleges...).

    Viszont ez a 16:9 ez egy rossz dolog...ha jól tudom az apple megtartotta a 16:10 et...nem véletlen.... de ezzel nem lehet mit kezdeni, ennyi bele fér :)

Új hozzászólás Aktív témák