Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GaborGh

    őstag

    válasz endruboy1 #26387 üzenetére

    "Nálam a tárhely nem volt szempont, elnézést. Nekem a 750GB elég vagy ha nem akkor külső vinyó."

    Nála viszont igen, különben nem ezt választotta volna!

    "17 colos kijelzőre egyszerűen felesleges annyi pixelt pakolni. Az emberi szemnek is vannak korlátai, így csak az apró betűméretet lehet elérni. 3D... hmm hát akinek kell kell."

    :U Hm, oltári nagy böszmeségeket mondasz, ezek szerint a 15,6"-os Full HD-s laptopoknak nincs is létjogosultsága és senki sem vásárolja őket, igaz??? :)) :C
    Egyébként az x500-as nem 17"-os, hanem 18,4" :K

    "A 6650 1650*900-as felbontáson bőven megállja játékra is a helyét."

    A helyedben ezt sem igazán hangoztatnám, mert nagyon csúnyán leoltanak a "gémerek" ;)
    Gta4, BF2, BF3, Rage, Crysis2 kíváncsi lennék hány fps-t produkál ezzel a kártyával ezen a felbontáson???
    Félek sírvafakadnál az eredménytől :DDD

    "Mondom aki akar vegyen laptopot közel fél milláért, az ő dolga. Én egyszerűen csak nem tudom elképzelni minek. De nekem nem árt vele az biztos ."

    Nem tudom milyen fél milláról beszélsz, amikor a csaj egyértelműen mondta, hogy 320k-ban lenne neki :U

    "Igazából lehet nem jól jött át amit írtam a legelején, arra akartam utalni hogy szerintem annál erősebb vas laposba nem igazán kell. Jó, talán extrém epic hardcore gémereknek egy fokkal jobb VGA vagy több RAM. És ezzel együtt 250-300 ezernél több pénzt ÉN nem adnék ki érte még ha lenne is rá annyim feleslegbe. Béke."

    No comment

    Köszönjük Emese, hazamehetsz!!!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák