Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Duran

    tag

    válasz Chp #26286 üzenetére

    Dual Grapichs? Gondolod hogy ez a HD6520G valamit is dobna a helyzeten? Hát a fene tudja. Vagy nem értem ennek a Dual Grapichs-nak a lényegét most. Ez valami olyasmi mint a Cf? Sajnos elég tájékozatlan vagyok a témában. De ahogy nézegettem például az SX029D-nél kizárólag a nagy Radeont dolgoztatja a gép, esze ágában sincs rákapcsolni az integráltat.

    Töredezettségmentesíteni azért kell, mert a lemezen a forgás szétdobja az adatokat

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz Chp #26286 üzenetére

    A6 esetében még ott a Dual Graphics, ami megdobja a játék teljesítményt!

    Igen, pont annyival, hogy még így úgy is alul maradjon a GT540-el szemben, hogy egyszerre két VGA szívja az akkumulátort a laptopban... Ugyanmár... Gondoljátok ha valami komoly Cross Fire dologról lenne szó, akkor alsó kategóriás belépőszintű notebookokban osztogatnák?!

    Az i3 erősebb mint az A6, a GT540 pedig erősebb mint a 6720G2 (6520G + 6650M). Ezek tények , tetszik vagy nem tetszik. Ha valaki az AMD-vel favorizál, az vegye meg az AMD-t, semmi gond nincs ezzel. De ha valaki a lehető legnagyobb teljesítményt akarja a pénzéért, akkor az i3+GT540-es Asus. Ráadásul már szinte egy árban vannak...

    Ha valakinem hisz 10-ból 9 ember véleményének, az magára vessen...

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Aktív témák