Hirdetés

Aktív témák

  • Johnny198612

    tag

    Sziasztok!

    Az eddigi hozzászólások alapján azt hiszem ráakadtam a fórumra, amit keresek. :)
    Olyan gondom lenne, hogy max. 150e-ért szeretnék laptopot venni valószínűleg a december folyamán.

    A fontosabb igények ezek lennének:
    - Általános otthoni felhasználás (Jobb minőségű filmek, zavartalan netezés)
    - Mindenképp Intel proci legyen
    - Windows 7 kompatibilitás
    - Játék szempontjából egy valami lenne fontos, hogy a diablo 3-t, ha kiadják el tudjam futtatni rajta :D A jelenleg kint lévő béta ajánlott gépigénye (nyílván ennől erősebbre kell számítani, ahogy telik az idő):
    CPU: Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz
    RAM: 2 GB RAM
    VGA: NVIDIA® GeForce® 260 or ATI Radeon™ HD 4870 or better

    Sajnos a márkák megbízhatóságával nem vagyok tisztában, de ezt a 2 Samsungot sikerült eddig begyűjteni eddig a netről (illetve egy hp paviliont, ami az elmúlt percekben szűnt meg):
    Samsung 1 Samsung 2
    A prociknak utánanéztem, állítólag a 380M csak integrált grafikai támogatásban marad el a 2310M mögött, de mivel dedikált vidikari van, a 380M jobb, mert gyorsabban pörög. Javítsatok ki nyugodtan :)
    A videókarikhoz abszolút nem értek, nemtom, hogy a második linken lévő jobb lenne-e (kevesebb memória)

    Arra várnék véleményt, hogy melyik lenne a jobb választás, az elsődleges szempont mondjuk a játék futtatás lenne. De ha ezért a pénzért lehet erősebb konfigot találni, vagy a Samsung nem megbízható, akkor ne kíméljetek az ötletekkel.

    Előre is köszi,
    Üdv

Aktív témák