Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tibi a lámer

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni. Van kb 350euro ajándékutalványom a német amazonra. Valami laptopot keresek általános felhasználásra. Internet, youtube, word/excel/power point, fotók nézegetése - nem szerkesztése!, pár videó megnézésre (játéknak esetleg online póker + Holdem Manager) Nem menne rajta brutál program, igazából desktop mellé kellene asszonynak.
    Ezeket a lehetőségeket találtam. Mégegyszer: nem szuper gépet keresek, hanem valami egyszerűbb, de megbízhatót.

    *Acer TravelMate 5742Z-P622G32Mnss ( Intel Pentium P6200, 2,1GHz, 2GB RAM, 320GB HDD, Intel HM55, DVD, Linux ) 269 euro [link]

    *Asus X54L-SX009D (Intel Pentium Dual-Core B940, 2GHz, 2GB RAM, 320GB HDD, Intel HD3000, DVD, FreeDos) 289 euro [link]

    *Fujitsu Lifebook AH530 39,6 cm (15,6 Zoll) Notebook (Intel Pentium P6200, 2,1GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, Intel HD Grafik, DVD) 319 euro [link]
    Lenne a Fujitsuban ugyaney, csak 2GB RAM, mivel belefér az utalványba a 4GB is, akkor inkább ez.

    Én a Fujitsura gondoltam, de beírtam a másik 2 opciót még.
    Elvileg jókat írtak a Fujitsuról.
    (Korábban Fujitsu-Siemens desktopom volt, a gari lejárta után meg is adta magát.)
    Érdekes, hogy az fórumon 3év gariról van szó, a németek csak 1évet adnak ingyen, a többi év extra fizetős.
    Tényleg megbízható gép?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák