Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    válasz McLaca #5874 üzenetére

    Szia!

    Wooow köszi ezt a jó hosszú választ! :))
    Én is utálom a csoportba rendezést, mert folyton válogatni kell hogy melyik is kell.. Nem semmi ez a munkaasztal ezzel a sok megnyitott ablakkal! Asszem, felülmúltál :C

    "ha abszolút nem játszol, miért kérdéses, hogy Neked jobb-e az integrált? Jobb, és kész"

    Na ez a mondat ez nagyon tetszik! Köszi ;)

    A Photoshop-ot igazság szerint webszerkesztés grafikai részéhez használom, de nem ez a szakmám, hanem a saját honlapomat én csinálom (www.lilimode.hu - nem reklámból csak ha érdekel lásd). Illetve fotókat szerkesztgetek benne át időnként, effekteket alig-alig használok. Munkához is inkább azon van a hangsúly, hogy fontos, hogy sok ablak lehessen nyitva, több program futhasson. Most írom a szakdolgozatomat, és volt olyan múltkor, hogy 16 különböző weboldal volt megnyitva, ahonnan információk kellettek.. de én abszolút azt mondom, hogy nem használom "durva" dolgokra a gépet.

    Persze lássuk be sokkal jobban mutat egy erősebb gép, ha másból nem, birtoklási vágyból.. :D Ezért is örülök neki, hogy a te hozzászólásod például inkább meggyőz arról, hogy igenis bőven elég nekem a kisebb gép, nem akarok holmi gyarló birtoklási vágytól hajtva vásárolni.. van helye annak a pénznek ;)

    Köszi!

    hanee

Aktív témák