Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • qMAGICq

    tag

    válasz adm #45752 üzenetére

    Alapvetően munkára kell egy új notebook, amit mindig magamnál tudok hordani, és a több gépes megoldás azért nem jó, mert napi szinten vezetek adatokat, amiknek egy helyen kell hogy legyenek. És ha már veszek egy gépet, úgy gondoltam nekem megér + x Ft ot hogy elmenjen rajta a SC2 meg majd esetleg a Dio3. Ha van egy kis időm, szeretem elütni Blizzardék alkotásaival, ennyi.
    Az ASUS pont ellentétesen érdekes. Külföldön sokkal olcsóbb, tehát nem beszélhetünk drágább, többe kerülő modellről, csak azért mert itthon valamiért felhúzták a forgalmazók az árát. És szimpi is lenne, de így felejtős. Esetleg be lehetne hozni..? Akkor mire kell figyelni? Ausztria? Vagy honnan érdemes, szervízeléssel mi a helyzet?
    Alienware Nagyon bejön, de 700 ezer, egyszerűen nem érzek ekkora különbséget. Azonos a hardware, persze az összerakás, anyagok jobbak, de nem hiszem hogy ésszszerű az ára.

    Adatmentést pedig folyamatosan végzek egy külső vinyóra.

    Dell: ATI Mobility RADEONTM HD 565v–1 GB ez 5650? Mert az elég gyenge azért.

    [ Szerkesztve ]

    GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

Aktív témák