Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • spyduck

    nagyúr

    válasz outsiders #38975 üzenetére

    Lehet rosszul fogalmaztam. A lényeg az akart lenni, hogy minek veszünk olyan prcesszort aminek a teljesítményét nem tudjuk kihasználni?
    Mégis mire használnád?

    Ha te egy átlag felhasználó vagy akkor soha az életben nem lesz szükséged mondjuk egy T4300-as procinál nagyobbra.

    szerk: Jó pár évnek el kell telni ahhoz, h egy P8600-os proci kevésnek bizonyuljon. Addigra meg már lesz I76876457868756PKUZUDD-s proci.
    Az egész az eladásról szól, semmi másról. Ha nekem is fizetnének jó pénz lehet azt mondanám, h az MSI a világ legjobb notebook gyártója ( jó sok pénz kéne hozzá :DDD ).
    Nem szeretnék jobban belemenni a témába. A lényeg az, h ha már mindenki megvett egy bizonyos dolgot és már nincs rá több kereslet akkor vagy gyártsunk olyat ami 1év után beszarik vagy gyártsunk olyat ami más névvel, más hardverrel picivel nagyobb teljesítményű. Persze tervezzünk olyan tesztprogramokat is amik kimutatják a különbséget is mert amúgy nem sok volna.
    A lényeg az, h ezt a fogyasztói társadalom beveszi. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz outsiders #38975 üzenetére

    Nem félek:) Nem vészes az asus ára, majd utna nézek mit tud az igp, de mindenképp HP, Dell, vagy Lenovo lesz majd, esetleg toshiba.

    spyduck: Váltani én se váltanék egy t4300-ról, de még nem vettem semmit, ha értelmes áron lesznek akkor majd meglátom. Van még rá pár hónapom, beleugrani nem fogok semmibe:)

    CHIPman: Arra rtettem, hogy a gépben nem tehet kárt, amúgy meg bármiből kifoghatsz hibásat, elit kategóriás cuccból is, tömegtermelés korszakát éljük nincs rajta csodálkoznivaló.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák