Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Adam86

    tag

    válasz Mgeri #31352 üzenetére

    egy teszt jobb esetbe is 1-2 ember véleménye alapján készül kb 3nap használat után.
    Valószínűleg tartom, hogy egy gép hiábi sorozatos terhelés és bizonyos idő után fog előjönni csak. Az gáz lenne ha egy gépnek 2-3 nap ahsználat után előjönnének a hibái.
    Én használtam MSI gépeket többet is (szerencsére egyikse az enyém volt), de szörnyüek a tapasztalataim.
    Érdemes elolvasni az MSI fórumokat illetve, a notebook hűtőpadokkal kapcsolatos írásokat. Elég sok felhasználó keres hűtőpadot gépei alá.
    Énis kerestem a saját gépem alá, pedig nekem nem voltak melegedési gondjaim, hiába HP gépem van. Sose tapasztaltam, hogy túlmelegedne.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Thinkad T500

  • T-unit

    őstag

    válasz Mgeri #31352 üzenetére

    Több 100 gépet nekem sincs lehetőségem sajnos kipróbálni,csak sima notik iránt érdeklődő átlagember vagyok,mint itt fórumon sokan mások is.Pont msi fórumba is olvastam róla sok gondot melegedésről,hibásodásról,pavilionoknál sztem ez ritkább,de itt is nem 1 ember írta msi-t inkább ne ha már ugyanannyiért van mondjuk pavilion.És jobban hiszek egy olyan embernek aki mondjuk 1-2évig használta,mint h most csinálnak róla 1 tesztet azt max. pár napig kölcsönbe van gép azt megy is vissza ahonnét jött,annyi idő alatt még jó h nem jönnek elő gondok. :U
    Adam86 : Nem csak én gondolom így ahogy látom. :)

    [ Szerkesztve ]

    üdv.

Aktív témák