Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz #16820480 #14545 üzenetére

    Egy ismerősnek vettünk ott gépet, a fizetés után ki lehetett volna próbálni csak annak meg értelmét nem láttuk, inkább elhoztuk bontatlanul. A pixelhibán kívül minden más miatt vissza lehet vinni a gépet 3 napon belül ill. amíg a garancia tart, de azt csak a helyszínen lehet szemrevételezni.

  • robcsi1979

    csendes tag

    válasz #16820480 #14545 üzenetére

    köszönöm a gyors válaszokat:) akkor elvileg nem pici a 12,1" os képernyő a photoshoppos szerkesztésekhez?még soha nem próbáltam ekkora kijelzőn szerkeszteni de én is valahogy úgy gondoltam hogy a felbontás a lényeg. A mostani amilo D1845 öm cirka 4kg, lehet ezért is tetszenek a pici notik:) Igazság szerint minél olcsóbban szeretném megúszni és ezért a pénzért az elképzeléseimnek a legmegfelelőbbet szeretném ami viszonylag sokáig kitart. Legjobban - kinézetre a pici Acer 2920Z tetszik:), bár abban ez a proci van: PROCESSZOR: Intel Centrino Duo T2310 1.46Ghz, tehát 1,46 Ghz, azt nem tudom hogy ez nem pici?Az ASUS 12,1" os notija 190.000, tehát 25.000Ft tal drágább és abban 1,6 os proci van, nem tudom hogy megér ennyivel többet?És az is core duo-s. Játszik még az MSI PR200 as 12,1" os notija, az 2Ghz es procival van és van rajta HDMI - amit még mindíg nem tudok hogy plazmával összekötve fontos e nekem vagy elég a VGA?? -

    de gondoltam arra is hogy a legolcsóbb megoldás ez az acer lenne 15,4"ba:
    ACER Aspire 5715Z-3A2G16Mi LX.ALB0C.018

    http://www.ipon.hu/?product_id=25103

    szerintetek ez milyen Photoshopra?mi legyen a szempont ami szerint érdemes dönteni?A kicsik azért tetszenek mert könnyűek - bár a kis asusról tesztet nem találok sehol - , 4órás az aksijuk, a nagy Acer meg azért mert viszonylag olcsó és szinte ugyan az van benne mint a kicsikben, mondjuk azzal tisztában vagyok hogy max 2 órát bír az aksija a nagynak.

Aktív témák