Hirdetés

Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz adm #25714 üzenetére

    No, átnéztem, de hogy kicsit pontosabb legyek:
    Dell Latutide E6400 notit vennék, és vagy a brit vagy az amcsi hivatalos refurbished oldalról. Szállítás adott országban élő ismerősnek, és ő adná fel. Előbbi jöhet ajándékként (avagy lehet vámolom, de lehet nem kell), míg a másik EU-n belül utazgat, arra nincs ilyesmi.
    Ez a két hsz elgondolkodtatott, na de nézzük csak: [link], [link]
    USA - a refurbished gép (vám/áfa nélkül) itt van kb 160-170e Ftból (tényleg, kiszámoltam). Ha még erre jön egy új töltő költsége, akkor is megéri - egy ilyen (igaz, ú_) gép itthon 350-400 között van - kintről egy új gép áfa/vám nélkül, szállítással 230-240.
    A briteknél a refurbished azt hiszem 195re jött ki, az új már 300 környéke volt (szállítás, áfa, gép).

    A garancia a kérdés minden esetben, usa/brit, új/felújított - nem tudom hogy van, ennek holnap fogok utánajárni. Illetve a postai biztosítás, és a vám.

    A döntő szerintem a garancia lesz, bár ha tényleg itt van egy ilyen gép 160ért, akkor elgondolkodtató, hogy esetleg nélkülözzem, bár refurbished esetén nem szívesen tenném, meg hát amúgy sem, ezt a gépet megtartanám legalább 5 évig, egy alaplapcsere meg nem épp olcsó, adott esetben...

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Aktív témák