Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • T500

    aktív tag

    válasz ArrayOfLilly #19399 üzenetére

    Sajnos a magyar ember a saját kárán tanul, nem mások tapasztalataiból. Igazad van, na ez amit hirdetek, de nem hisznek sokan ebben ami tapasztaltál..

    A Dell Latitude nagyon jó, de már elavult és nem bírja addig, mint a Lenovo T. A hűtése sajnos nagyon nem csúcs, ezért talán le is cserélték az egész szériát, Latitude E lett, reméljük a legjobbakat.

    A tecra nagyon jó, de nem sokkal jobb, mint a FuSi LifeBOOK, ami megint nagyon jó Corporate Business.

    A HPQ is nagyon jó, a jó hír, hogy még az olcsóbb modeljei is egész kellemessek. Persze, ha jót akaorsz akkor itt is a HPQ xxxxP játszik a pakliban.

    A ThinkPad, az ThinkPad. Ezt illik megegyezni, és nem azért mert én sznob lennék, hanem mert igaz, és ezt tudja is aki már használt ilyet.

    Nekem ha megtehetem, akkor csak ilyenem lesz, ha meg nem akkor sem Acer, meg barátai.

    Köszönjük, hogy megosztottad, tanúlságos volt. Ha még van valakinek tapasztalata akkor szerintem várjuk szívesen.

    A fórumokkal kapcsolatban ezen próbálok én is meg még páran változtatni, szóval remélük, változik a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T61 14" iC2D T7100 2,5 GB RAM 120 GB HDD -- Ubuntu Hardy -- Nokia E51

Aktív témák