Hirdetés

Aktív témák

  • spyduck

    nagyúr

    válasz zedok #17752 üzenetére

    Olyat nem szabad! Az 5720zg minőségre mégcsak el-el megy de az 5620g az már nem.
    látom VGA miatt választottad ezeket a modelleket. Sajnos ebben az árkategóriában nincs normáli noti már. Kb.: 3 hete nem lehet kapni Olyan r61i-t amiben Quadro NVS140m (8400gs) van, kifutott széria, ez volt 136k.
    Egy notinál az anyaghasználat és a support ami fontos, az Acer egyikben sincs a toppon, ráadásul elég nagy a meghibásodási statisztikája, persze ez betudható annak is, h ő adja el meg a fusi a legtöbb notit, pont azért mert olcsók és nem vmi jók, de hát a magyar ember csak az olcsóra megy: [link]
    Van egy köztes megoldás de ennek se vmi jó az anyaghasználata, legalább is és ahogy fogdostam nem tűnt annak, lötyög a kijlező meg ropog a burkolat, könnyen karcolódik, viszont jó a support: [link]

    Ha igaz jó minőségű gamer notit akarsz akkor ezekt szabad megvenni: [link]-->én csak ezeket szoktam javasolni.
    Ha nem számít a minőség és, h borzalmas a support de egy brutális gamer noti kell akkor ezt: [link]

    145k-s árkategóriában pedig ez a legjobb: [link]
    Ne tévesszen meg az,h dualcore mert egyes coredou és core2duo prociknál is erősebb: [link]

Aktív témák