Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Gázos

    csendes tag

    Sziasztok! Itthoni NAS-t szeretnék, filmek adatok képek tárolása, esetleg a média tartalom TV-re juttatása a cél.(nem 4K) még.
    A zyxelről lemondtam, bár az ára kecsegtető, de nem vagyok mókolós típus. Informatikus sem, hanem gázszerelő. ;) Synology lenne, de melyik.. Torrenteznék is de csak családi mennyiségben. Telókról fényképek mentése automatikusan jó lehet. Külső elérés érdekes, de egyelőre nem tűnik lényegesnek.
    Ha két lemezest vásárolok, és van egy 3 Tb-os és egy 320 Gb.-os vinyóm. Betehetem őked egymás mellé? Van értelme?
    Kicsit visszaolvastam, és a backup mentésre javasoljátok a külső vinyót. A 320-ast inkább kint hagyjam, és vegyek 1 lemezes nas-t? Hogy működik ez a DLNA kapcsolat a TV vel? UPC szuper routerem van, (igaz sosem értem el az előfizetési sebességem felét se,), remélem az nem jelent akadályt semmiben. Tanácstalan vagyok, mint egy kisközség.
    Vettem egy Kimax hálozati meghajtót , ami kínai cucc. Egy darabig használtam, de nincs benne lemez leállítás, és nagyon lassú volt a torrent letöltés. Szinte majdnem elég lett volna a szolgáltatása, ha megbízható, de nem az.
    Ja a kérdés mit ajánlotok. Megbízható, jó, és ne kelljen vele sok időt foglalkozni.

    [ Szerkesztve ]

    Wi-Fi hálózathoz keresek vezetéket... Asus AM1I ITX, AMD 5350, Samsung SSD 250 Gb, Kingston Hyper X 4 Gb, LC Power 1360,

  • A Gázos

    csendes tag

    válasz Borisz76 #24192 üzenetére

    Köszi okosodtam valamit, de a köd még nem oszlik. Viszont egy biztos, a fűtésszerelés a szekrény mögött nem valami szép. ;DDDDDDD

    Wi-Fi hálózathoz keresek vezetéket... Asus AM1I ITX, AMD 5350, Samsung SSD 250 Gb, Kingston Hyper X 4 Gb, LC Power 1360,

Új hozzászólás Aktív témák