Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz MCGaiwer #21424 üzenetére

    Részben ismerem a kínálatot, pl. tettem fel Zyxelre Plexet, 2 különböző típusra is. Soha többet. Szeretek elmélyedni a dolgokban, megbütykölni ezt-azt, de arra a nyűgre, amiben a Zyxelnél részem volt, nincs semmi szükségem. Arról nem is beszélve, hogy luxus lett volna rezgéselnyelő anyagot tenni a vinyók és a ház közé egy 40+ ezer Ft-os vasnál?

    QNAP-ot nem ismerem, nem tudom, milyen csomagok vannak rá, a Syno esetén pedig nem vagyok hajlandó annyit fizetni épített NAS esetén könnyen megoldható dolgokért, mint amennyit kérnek érte. Nem mondom, hogy h.lye, aki megteszi, csak hogy én nem vagyok hajlandó rá. Úgyis konfigolni kell a NAS-t, kis túlzással élve annyi idő alatt belövök egy építettet is. Aztán lehet, hogy vannak olyan funkciói a Syno-nak, amiket használnék, ha ismerném őket, de egyelőre nem tudok ilyenről: nálam az alap NAS funkciók mellett a Plex és a Calibre játszik (ill. utóbbi csak fog), semmi más.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz MCGaiwer #21424 üzenetére

    mikor használtál utoljára macOS-t és Linuxot? nekem a Maces pályafutásomat végig körbejárhatatlan problémák tarkították, volt amit meg lehetett oldani Terminalban, azon az OS-en, ahol elvileg minden esz ember segge alá van tolva. ellenben most éppen Linux Mint fut a laptopomon, minden működött rögtön a telepítés után, csak a csomagkezelőben kellett kattintgatni, hogy felrakjam a programokat, a Terminalt 3 hónap alatt egyszer se nyitottam meg.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák