Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz hamikike #424 üzenetére

    szia!

    1.
    -minden USB-jét egyszerre még nem dugdostam fel, de majd kiprobálom ma. kettöt (egy hátso eSata és egy elsö USB) biztos lehet, az már volt benne és akkor azokat külön meghajtóként (is) tudja kezelni . vagy eSatat raid-ben
    2.
    szinkronizacios gombot nem használtam még de adtak hozzá egy backup programot, amit egyszer feltettem már de majd ujra felteszem és megnézem. könyvtárakat lehet kijelölni benne és akkor azokat szinkronizálja az nsa ban kijelölt könyvtártartalommal (ilyesmi rémlik) megnézem majd
    3.
    rendelhetö hozzá meghajtónév TC böl pl. és látható önálló meghajtóként
    egy eSata és két USB eszköz dugható rá, és akkor azokat hálózati meghajtóként el lehet érni, lehet használni más gépekröl
    4
    alapértelmezetten is látható töb számitgépröl is nem muszaj felhasználokat létrehozni, nem kell külön beállitásokat létrehozni
    5
    a backup szoftver kezeli ezt, majd feltelepitem ismét és megnézem ( ugy rémlik, igen)
    Van egy másfajta backup is benne, ami a zyxel beállitásait menti le a gépre és visszaállitható késöbb, ez az emlitett szoftver nélkül is müködik (hasonloan mint egy router backup)
    továbbá idözithetö egyszeri vagy ciklikus idöpontokban reboot, ki és bekapcsolások ideje. egyszerre több is megadható neki (pl kikapcsolás, bekapcsolás alkalmi esetekben, reboot meg minden hajnalban)
    az általad említett Synology USB Station 2 -t nem ismerem, a fentieket figyelembe véve hasonlithatod össze vele.
    A hálózati másolási sebességektöl ne várj csodát, nem olyan, mint két gépben lévö vinyó között. de képes kiszolgálni akadás nélkül egy médialejátszót, hálózaton keresztül, ez is ke lett probálva. Vagy a gépen is nézheted a filmet róla közvetlen, nem kell átmásolni elötte

    szerk:
    van egy négyes USB hub-om azt is kiprobálom benne estére.
    a ventije követi a höfokot aszerint pörög. nálam 960 és 1800 között forgott eddig, jellemzöen 1100-1250 között szokott lenni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák