Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gezatata

    aktív tag

    válasz dudika10 #21993 üzenetére

    - nézd, itt van néhány jóakaratú hozzáértő ember akik ingyen, jóindulatból segítenek a tanácsot kérőknek nap mint nap,
    nem kis jóindulat kell hozza hidd el: elolvassák a bugyuta kérdéseinket, próbálják megérteni mit szeretnénk és tapasztalatom szerint a legjobbat ajánlják személyre szabottan
    - most miért kell piszkáld öket? azért mert most még nem érted őket attól még a javadat akarják, gyere vissza a topikba mikor elmerültél már a témában és meglátod így van.

    Tanácsom: ha segítséget kérsz akkor viselkedj is úgy

    Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz dudika10 #21993 üzenetére

    Hol reagáltál? Mutasd meg nekem, légyszíves...

    Te le-"vegyé DELL-t, minden más szar"-oztad a topic-ot és ezzel az itt segítséget osztogatókat is, erre én megírtam világosan, hogy ez egyáltalán nem így van... Ezek után már csak tereltél, de azt elég látványosan... Ahelyett, hogy érdemben válaszoltál volna...

    A másik kérdésben meg rohadtul tévedsz, csak magadat fényezed...

    Hol volt Neked bármi közöd ahhoz, amiben Isual és részben én is elismertük, hogy nem feltétlen úgy van, ahogy írtuk? Egyébként - mint utólag kiderült - sajnálatosan félreértettemd@minator-t, és bizony Ő is benézte a dolgot...

    De Te egyáltalán nem ebbe ugattál bele... Te a 24"-es, meg 27"-es monitorok szélességéről magyaráztál... Ja, meg finoman ismét - téves - véleményt formáltál a topic-ról...

    Szóval rohadtul ne állítsd be most úgy ezt a dolgot, mintha Te aztán olyan nagyon megmondtad volna a tutit, mi meg besz'ptuk volna azt... Közöd nem volt az egészhez... És ilyenformán vajon mit is kellett volna Neked bevallanunk? Hehhh, vicces...

    Remélem, ez még a személyeskedés határán innen volt... ;)

    És ha már személyeskedés: Az szerinted nem az, hogy rohangálsz a modkerbe, mikor én kiteszem ide (a történések lezárásaként), hogy egy szerencsétlen ok nélkül az anyámat szidja? Függetlenül attól, hogy ez tiltott, vagy nem...

    Mi közöd van Neked ehhez? Mész a modkerbe, aztán tekergeted a fejed? :( Ettől jobb lesz Neked? Keményebb vagy tőle? Vagy csak szimplán jobban alszol ilyenkor?

    Pfff...

    ELADÓ Sony FE 35 mm F1.8 (SEL35F18F): https://tinyurl.com/4ezkswbw

Új hozzászólás Aktív témák