Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz sztivo #135988 üzenetére

    Nagyon köszönöm a segítséged és az oldalakat is! Nagyon szépen lehet rajtuk válogatni. :)

    Egy kis kontextuskent: elég hülye helyzetben vagyok mert van egy XB271HU Predator monitorom amit nem terveztem cserélni mert remek szolgálatot tett eddig és még várni szerettem volna hogy fejlődjön picit a HDR képes monitorok kínálata. Sajnos a bambasagom miatt sikerült egy kis ponton betörni a panelt és lepattogzott a felső réteg. Nem a világ vége de látszik. Először azon gondolkodtam hogy a legolcsóbban cserélném egy entry level HDR képes monitorra de ahogy látom ennek nem sok értelme ha valóban érdekel a HDR. Így eljutottam odáig hogy 2 monitor között őrlődöm jelenleg:

    Asus PG27AQDM
    LG 27GR95QE

    Sajnos mindkettőnek van előnye, hátránya ahogy olvasom sok helyen. Asus: szignifikansan magasabb fényerő ami HDR-nel fontos, cserébe horror dolgokat olvasni a quality control-rol. LG: gyengébb fényerő viszont jobb quality control. A többi difi (HDMI 2.1 stb.) nem szignifikáns számomra ezért nem döntés értékű. Azért zavar a quality control mert megorulnek ha egy olyan OLED panel jutna hozzám ami az első comp ciklus után is banding-es vagy a 100% fehérnek lennének egyéb rózsaszín, zöld árnyalatai (tinting).

    Van esetleg infó / tapasztalat erről a 2 monitorrol vagy éljek együtt a jelenlegivel és várjak még mert év vége felé jöhetnek új versenyzők? :R

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák