Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UX

    junior tag

    válasz Kam1kaze #123488 üzenetére

    Te sem jól fotóztad, mert a teljes felület nagyon sötét és nem törik meg a fény a kijelzőn. Simán ráfoghatják hogy ott van, csak nem látszik.
    A hibát sem látom amit te felfedeztél, pedig retina ipaden nézem kinagyítva, szemüveggel. :DDD A jobb alsó sarokban a kereten van ugyan valami, de rosszul kivehető.
    Nem tűnik túl élesnek a kép. Én lehet fel sem ismerném hogy ugyanaz a monitor-e, még ha a teljes monitort lefotózták volna, akkor sem.
    Mindettől eltekintve, nekem az a véleményem hogy ez egy erre szakosodott csaló szervezet.

    Nézzük csak mi a dolgok menete ha egy korrekt webáruházban vásárolsz. Minden webáruház disztribútortól vásárol, senki nem tart készleten semmit, induljunk ki ebből.
    Ha sérült a termék, a disztribútor visszaveszi az árut, és te a webáruháztól megkapod a pénzed, vagy küldenek egy másik bontatlan csomagolású terméket. Ellenőrizve a sorozatszámot.

    A hibás termék megy vissza a gyártónak, vagy ha még eladható, nagyon apró hibával, akkor leértékeli és eladja az erre szakosodott webáruházaknak. Vannak korrekt webáruházak, melyek sérült termékeket is árulnak, de ezt nem titkolják.
    Az Alza nem ilyen. Nyilvánvaló, ha bontatlan csomagolású terméket értékesítenének, akkor egy percig nem kekeckednének, a disztribútornak visszaküldenék, és onnantól legyen az ő baja hogy mit csinál vele.
    Az Alza miért állítja ilyen vakon, és hevesen hogy a kijelzőt te karcoltad meg, és nem a gyárban karcolta meg valaki?
    Azért mert nagyon jól tudja hogy sérült, bontott csomagolású terméket adott el neked, és még pofátlanul le is akar húzni.
    Vettem már át sértetlen csomagolású terméket, és nyomban kicserélték. A gyárban biztos benézte valaki.

    Mint az látszik, az Alza minden trükköt bevet, és még az "extra" szolgáltatásokkal is megeteti a népet.
    Gondolom arra ügyelnek hogy ne kizárólag sérült termékeket értékesítsenek, mert kell néhány elégedett vásárló is.

    A képi bizonyítékaid szerintem egy perben elvéreznek, csak szöveggel nyomhatod le őket, de én kitartanék a helyedben.

    Az asztalborogatásról pedig kérünk videót! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák