Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz DithenS #47589 üzenetére

    nem hülyék, a közösségbe tartozás érzése az alapvető igény :). Csak azért vannak határok.

    [ Szerkesztve ]

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz DithenS #47589 üzenetére

    Én is most nagyon dilemmázok. Nyakig IT-ban, most épp szakmai vonalon, billegek, hogy visszamenjek-e management-re (van benne 8 év tapasztalatom, csak meguntam a banánt, céges politikát, stb). vagy az egész IT-t hagyjam a picsbe és fókuszáljak valami tök másra, például villanyszerelés (értek hozzá, papírt szereznék és ollé), vagy asztalos (mind romon és képtelenek határidő tartásra), satöbbi.

    Nem tudom, ki mennyit fordult már életében, amikor az a bizonyos "életközepi válság" beütött és elgondolkodott a kis kívül mosóporreklám-szagú, belül kicsit sivár lelkéről, de én mostanában érzek késztetést arra, hogy az egész IT-t úgy otthagyjam a picsába, mint a szél, otthon majd elhobbizgatok-fejlesztgetek magamnak ami jólesik, amúgy meg bármelyik burkolóra, villanyszerelőre, akárkire rámutatok az utcán, másfél-2x annyit hazahord, mint én. Fizikai erőm, egészségem jó, feltűrni az ingujjt nekem nem derogál, és ezek csak példák voltak, mehetnék hangmérnöknek is (ha meg lenne fizetve) vagy bármi egyéb "periféria" szakmára, ami nem a mainstream "ájtí".

    Marhára unom ezt a mostani droidot. :( Se nem fizet meg, se nem érzem jól benne magam. Elég durva kizsákmányolás szvsz.

    És akkor a Madárhegyen, Spanyolréten 1.1M /nm körül épülő, TELJESEN HULLADÉK műszaki tartalmú és minőségű lakóparkokról még nem is beszéltem, de az összes többiről is el lehetne ezt mondani (építési vállalkozók voltak szüleim + egy bokáig beázott teremgarázs élményben volt részem, tiszteletem a dréncsövezőknek)..

    Katasztrófa, ami itthon megy, én nem vagyok egy negatív ember, de totál borúsan látok elég sokmindent kishazánkban mostanság. Egy elég durva szűrreality.

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák