Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poli27

    veterán

    Ma beszéltem akitől a Samsung klímát vettem forgalmazóval (Iceklima.hu) régen Samsung nagyker is voltak, csak megváltoztatták az értékesitési rendszert... majdnem 20 percet beszéltem a cégtulajjal, nagyon rendes, megkérdeztem ezt az áramlási zajt (csobogás stb) Ugye nekem mikor elindul a klíma, akkor 2-5 másodpercig áramlási zaj van... Azt mondta mióta R32 gáz van a klímákba mindegyiknél előfordul ez, a nagyobb nyomás miatt.. de a legtöbb probléma most a sensirákkal van, és a Daikin hozzáállása a dologhoz is kérdéses... Egyik ügyfelüknél elviselhetetlenül csobog a sensira, voltak kint megnézni a Daikintől, és szerintük ez hibátlan... Beszélgettem vele a Samsungról is, azt mondja elég sokat eladnak, és nem nagyon szokott már vele probléma lenni, régebben volt egy hibás szériájuk, akkor csinált a Samsung saját márkaszervízt a klímáknak is, ezért jelenleg neki meg az LG nek van saját csapata klíma javításra... Beszéltem a Japán klímákról is vele, és a Daikin lefelé megy azt mondta nagyon sok panelhiba csobogás stb... pedig a Gree vel közösen fejlesztenek kompresszort, és azt mondta a Gree nél nincs ilyen probléma., Japánból jószívvel a Mitsubitshit ajánl mostanában, de annál meg alig van készlet, mert annyira megnőtt rá a kereslet a forgalmazó nem volt rá felkészülve... Panasonicot meg 2 éve egyáltalán nem árulnak, mert annyira gatya lett a szar kompresszor miatt... 10 ből 8 elhasal... Kb ennyit beszéltem vele... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák