Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    Nem is én lennék ha nem történne valami.

    Felhívom a barátomnak hitt szerelőmet hogy legyen a holnapi átvétel amit hoz a cool klíma. Azt mondja nem engedi nekem átvenni holnap lerakják nála azt majd jön szerelni ha van ideje és ő hozza.

    Mondom mi van? Azt mondja felejtsük el egymást visszamondja a rendelést úgy is be van sokalva ezzel az egésszel.

    Jó mondom felejtsük el egymást. Erre felhívom a volt csajomat akinek a fia nagy nevű klima szerelő ő valami cool -os cégnél van és megszerezte a cool klima szállítója és értékesítője telefonját.

    Felhívom most elmeséltem mi történt utána néz és látja a rendelést a klíma útnak indítva a kocsin van de még nem szedte le. Reggel 8 kor hív majd és oda adja nyomott árban nekem 215 ezer.. és ki is hozza nekem lakásra és el kell utalnom majd a számlájukra a pénzt és elküldik a számlát és a garancia jegyet. Náz valami szerelőt is nekem aki majd 2 héten belül felrakja és lepecsételi a gari jegyet.

    Sejtettem hogy az ismerős valamit sumákol ebben. majd 300 ezres termék szeretem átnézni mit kapok nincs sumák vagy modolás vele szerintem megérthető.

    Szóval ha olcsó és jó klímát szeretnétek szóljatok itt a szám. :K

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák