Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Ti4x #14588 üzenetére

    Szóval akkor tisztázzuk, semmi bajom veled (egyelőre :D ). Arról biztosíthatlak, hogy a "munkahelyi szexuális életem" (egyébként van ilyen a legtöbb embernél, vagy valamiről lemaradtam :F ) rendben van, révén a feleségemmel dolgozom együtt. De mielött félreértenéd nem vagyko az a "korral haladó nyugdíjas alkat", mondjuk úgy, hogy korán nősültem... :DDD

    A burkolt sértésre nem reagálok ismét, mert az megint nem az én műfajom. Egyébként tudok itt a topicban ilyet: "mert hihetetlenül jól tudják érezni magukat attól , hogy lekezelően kioktatnak/leszólnak valakit". Ezt vagy észre vetted, vagy nem, - remélem nem, mert akkor lehet nem akkora kényszer ez nála - többek között ezért nem járok ide már, mert erre nincs szükségem. És így mellékesen jegyezném meg, hogy ezt sosem felejtem el neki, mert egy ilyen szituban összefutottunk, amikor még újonc voltam...de ez már egy másik történet... :D

    Részemről zárva a téma, nem is kívánok ezzel többet foglalkozni, és álljon itt neked, csak NEKED egy kis ajándék: :W

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák