Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz Kiki18 #14481 üzenetére

    Minden gyártó nevetséges felárat kér egy ráaggatott mikrofonért, azért nem ajánlja senki. Az 5k alatti kategóriában túlzás, hogy nincsenek különbségek, mert vannak pofátlanul minősíthetlen darabok. Azért mondta a HD681 -et Dave, mert az egy hatalmas minőségbeli ugrás. Jelenleg a hazai piacon többszöröséért kapsz ilyen hangminőséget. Semmi köze ennek ahhoz, hogy milyen gépe van, meg milyen TV -je, autója mittudomén. Most vagy az van, hogy tényleg ezen múlik, hogy mit eszel következő hónapban, és akkor inkább ne vegyél semmit szerintem, ha nem muszáj. Vagy csak sokallod az árát, akkor meg gondold végig, hogy mennyi is az az 5k árkülönbség. Miről kell valójában lemondanod azért, hogy sokkal használhatóbb fejhallgatód legyen.

    Ajánlani azok között azért nem tudunk, mert aki hallotta őket, az nem ír ilyen helyekre. Ráadásul nagyon szór, hogy mikor melyiket, hol és mennyiért árulják. Képtelenség rendesen követni.

    [ Szerkesztve ]

  • baluka26

    veterán

    válasz Kiki18 #14481 üzenetére

    Válaszoltam csupán a kérdésedre.
    Ezek sajnos tények, nem akartam vele senkit megbántani.
    Igazából, ha nem Superluxot veszel, teljesen mindegy melyiket. Válaszd a szimpatikusabb márkát.

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Aktív témák