Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sampe

    aktív tag

    Sziasztok!

    Mai nap elégett az X710-BH típusú egerem. (3 éves volt, egyszer csak jönni kezdett a szaga, előtte pedig droppolt USB-ről többször is)

    A segítségeteket kérném, nagyjából végigpörgettem az ajánlott egerek listáját.

    A kérdésem az lenne, hogy ezeken az egereken felül, tudnátok-e ajánlani nekem, 10 ezer ft környékén (kicsit több az már nem számít de ha olcsóbb az sem baj) minőségi, jó, megbízható egeret?

    Nekem a Razer-ek drágák, a megtekintett Logitech-ek nem tetszenek (túl sok gomb, G300, G400)
    Vagy épp nem lehet már őket kapni kis Hazánkban.

    Leginkább a lassabb, precízebb, lassabb mozgásokhoz vagyok játék közben szokva, jelenleg egy Goliatus control padom van. Netezés közben jó ha van elég dpi- tehát ott mindig váltom a sebességet.

    Játszani általában BF3, CS:GO (FPS) és WoT (mmo) val játszom, de legfőképp fps.

    A tenyerem mérete átlagosnak mondható úgy vélem, az egértartásom pedig olyan, hogy nem tenyerelek rá az egérre, és inkább csuklóból mozgatom (nem tudom mi erre a szakkifejezés, de valahol olvastam :B )

    Gombok terén annyi "igényem" lenne, hogy szeretném ha állítható lenne a dpi, illetve hogy a hüvelykujjnál lenne 2 oldalsó gomb, arra az esetre, ha játék közben zenét szeretnék váltani.

    Nagyjából így ennyi lenne azt hiszem. :)

    Előre is köszönöm az ajánlatokat!

    Tisztelettel: :R
    Sampe

    Szerk.: A klikkeléseknél szeretem érezni, és hallani is mikor lenyomom a gombot. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

  • sampe

    aktív tag

    Sziasztok!

    Érdekességképpen leírom Nektek, hogy ha van még egy olyan valaki az országban akinek Steelseries Shift billentyűzete és Steelseries Rival 100 egere van, hogy véletlenül se telepítse fel az új 3.6.7-es Engine 3-at. Mert a Rival 100 oldalsó funkciógombjai nem fognak működni, illetve a led színét sem lehet állítani.

    A 3.6.6-os verziót visszatelepítve tökéletesen működik minden eszköz.

    "A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

  • sampe

    aktív tag

    válasz Vanir #50812 üzenetére

    Szívesen.
    A supportnak hol tudok írni? Kérhetek egy címet?

    Köszi

    "A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Új hozzászólás Aktív témák