Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz superecneB #92753 üzenetére

    DA V2 Mini: Ha bejön a fogása, annyiért best buy. A sima DA V2 már nem valami vonzó.

    A Zowie és Vaxee (Zowie-ból kivált mérnökök) egereket úgy építik, mint a tankokat, és elég tartós darabok.

    Én is szerettem az MS 3.0-t, egy japán Omrononos/Corepades/paracordos SteelSeries Edition van is a polcon, ahogy az MX5xx formát is alapvetően kényelmesnek tartom (japán Omronos/Corepades MX500 raktáron), de számtalan motyó kipróbálása után eszembe nem jutna ezeket mainelni. Honnan tudod, hogy nem fogod sokkal jobban szeretni az újat, ha ki sem próbálod? FPS-ben csak hátrány a magasabb tömeg, szimpla fizika miatt, és a 100+ gramm már nem az a kategória, amit a kezed bizonytalanságának stabilizálására használsz.

    Nem nagyon vannak olyanok, akik kipróbálnak egy lényegesen könnyebb cuccot, aztán visszatérnének a féltéglához. A legutóbbi efféle történet pont most esett meg. De te tudod, nem erőltetem, mindenesetre csak magadtól tagadod meg a fejlődés lehetőségét, ha tizenéves berögzülésekhez tartod magad. Szerintem egyenesági következmény lenne a Zowie/Vaxee váltás.

    Esetleg még a vezetékes ROG Gladius III, ha nem tudsz forrasztani és aggódsz a tartósság miatt, mert dedikált szervízfuratok és hot swap kapcsolófoglalatok vannak be, viszont a szoftvere trágya. A driveren kívül ezek nagyon vonzó tulajdonságok, de sajnos nem lesznek piaci sztenderdek, mert tudtommal az ASUS levédette... Ettől eltekintve inkább Zowie/Vaxee tho. A görgőiket vannak, akik nem szeretik, szerintem nem a világ vége (kicsit olyan MX500 feel), de a harmadgenes Zowie-knál (C-széria) már javítottak rajta picit az elődökhöz képest.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák