Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zοltta

    senior tag

    válasz Vanir #69588 üzenetére

    Innen másoltam ki. Mivel a srác ezt adta meg :)

    Más

    Nagyon rosszkor jött a Zowie EC-B hibája, hogy zúg az a kis rágcsáló...
    Mivel már nagyon kéne új egér, tudom ott az Ec1-2 - A széria, de az meg a világító fehér, szilikon hatású görgőjével, nem tetszik, ami 1600 dpi nél kék a színe, cs-go általában 400 dpi környéke ami piros, és pont ,hogy tetszik is, de ami fontos lenne, hogy a konfigomhoz ( piros - fekete ) passzoljon a színhatás, de mivel LoL-t is játszom amihez fontos az 1800 dpi környéke a kék szín nem tetszik ,így instant megvettem volna az új B szériából valamelyiket, de így vagy halasztok még pár hétig ,vagy ha vissza jelzések, úgy mutatják ,hogy tényleg meg se mukkan az egér, akkor lehet bevállalnám.

    Alapból kiesnek a kétkezes egerek, mivel jobb kezes vagyok és nem bírom, ha zavarnak az oldalsó gombok.
    Néztem a Logi 403-at, de ott meg mókolni kell a középső görgiccsel és ugyan úgy a gyári talpat, kizárt, hogy szépen vissza lehessen rakni .
    Razer DA Elite-n gondolkodok, de ott meg van a para ,hogy produkálja e az oldalsó gumi ,hogy kéz melegre, ragad e mint a régi DA chromámnál...
    SS új szériája a 310 es széria, holt játéka miatt kiestek, bár nagyon tetszett a Rival.
    Mionix: Nem az esetem kinézetre.

    Már nagyon nem tudom mint csináljak :D Vagy világítson Rgb színekben ,hogy passzoljon a konfigomhoz, vagy sehogy, de az a sehogy, legyen még önmagában is egy profi design. A szenzor minimum egy DA Chroma tipus legyen.

    Csak egy srác vagyok a nagy világból.

  • izee

    senior tag

    válasz Vanir #69588 üzenetére

    A 2-es linken 3325 van, csak az nehezen beszerezhetőnek tűnik.

    Másik: régi ismerős e-blue :) és az M668 [link] 3310-zel.

    Harmadik: [link] ezer éves Everglide G-1000 A3080 Ezer éve kacsintgatok vele ebben az árban :D

    [ Szerkesztve ]

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák